CS77

CS 77

Bezpečí a komfort

Concept System® 77 je vysoce izolovaný okenní systém, který splňuje vysoké nároky na tepelnou izolaci, stabilitu a bezpečnost. Vylepšením tepelných vlastností systému variantami HI a HI+ se hodnota součinitele prostupu tepla rámu Uf dostala až na 1,1 W/(m2K). Jedinečný koncept systému je vhodný také pro použití trojskel a lze tak dosáhnout švýcarského certifikátu Minergie. 

Vlastnosti systému jako neprůzvučnost, vodotěsnost, vzduchotěsnost, ale také speciální aplikace jako požární odolnost či odolnost proti průstřelu, splňují nejpřísnější evropské normy. Kromě toho jsou okna ze systému CS 77 dostupná ve 2. a 3. třídě odolnosti proti vloupání, což z nich činí velmi bezpečný systém. Více zde

Pro potřeby různých typů budov je systém dostupný v několika designových variantách, Functional, Renaissance a skryté křídlo. Systém CS 77 zahrnuje kompletní řešení pro všechny typy dovnitř a ven otvíravých oken. Snadná kombinace s dveřmi, posuvnými systémy a systémem větrání Ventalis z něj činí univerzální produkt pro všechny typy stavebních konceptů, a to i s nejvyššími požadavky na bezpečnost.

 
Kontakt

Alurey s.r.o.

Sopotnice 250
561 15 Sopotnice
IČ: 06783759

tel.: 605 419 354
e-mail: info@alurey.cz

© Alurey.cz